Oprogramowanie dedykowane

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w budowie dedykowanych rozwiązań bazodanowych. Aktywnie uczestniczymy w całym procesie powstawania aplikacji od pierwszych konsultacji po ostateczne wsparcie już wdrożonego rozwiązania. Na każdym z etapów chętnie dzielimy się doświadczeniem, mając na uwadze przede wszystkim satysfakcję klienta. Podstawowym celem jest dostarczenie niezawodnego oprogramowania spełniającego potrzeby naszych klientów.
W każdym projekcie ważny jest dobry plan. Dlatego zachęcamy aby skorzystać z naszych usług już na etapie konsultacji, gdzie wykorzystując nasze bogate doświadczenie będziemy mogli zasugerować właściwe rozwiązania. Wspólnie stworzymy specyfikację która pozwoli na wykonanie właściwego produktu.
Nasze aplikacje mogą wykorzystywać infrastrukturę serwerową w jednej z trzech konfiguracji:
serwery po stronie klienta
infrastrukturę Orteh
rozwiązania chmurowe (zarówno nasze jak i udostępnione przez klienta)
Nie boimy się rozwiązań nietypowych i mamy duże doświadczenie w tworzeniu aplikacji o bardzo dużym stopniu skomplikowania, które spełniają bardzo wyspecjalizowane potrzeby dużych klientów.

Działalność firmy Orteh pokrywa cały zakres prac związanych z powstaniem i funkcjonowaniem nowego oprogramowania, czyli:

oceną oczekiwań klienta, jego potrzeb i możliwości
projektowaniem aplikacji lub systemu
tworzeniem i testowaniem oprogramowania
implementacją i integracją rozwiązania z istniejącymi systemami
szkoleniami użytkowników
wsparciem technicznym i obsługą użytkowników
stałym rozwojem naszych aplikacji

Jesteśmy w stanie dostarczyć narzędzia, które usprawnią pracę Państwa firmy, a co za tym idzie zwiększyć jej wydajność. Stawiamy na proste, ale skuteczne rozwiązania. Zapraszamy do współpracy.

Dane kontaktowe znajdą Państwo w zakładce Kontakt - Informatyka.