Firma ORTEH od lat dostarcza swoim klientom dedykowane aplikacje automatyzujące i przyśpieszające pracę.
Dzięki formularzom wyliczeniowym zdefiniowanym by spełniać wszystkie wymogi klienta ilość powtarzalnych czynności użytkowników zmniejszana jest do minimum.
Wprowadzone dane są katalogowane i raportowane w przejrzysty sposób. Każda edycja jest w systemie ewidencjonowana co pozwala uniknąć błędów i umożliwia odtworzenie pełnej historii.

Automatyzacja procesów akceptacji powoduje, że odpowiednie osoby zawsze są informowane o istotnych wydarzeniach. System filtracji i doboru kompetencji zadba aby pracownik wyższego szczebla otrzymywał kluczowe informacje istotne z punktu widzenia jego zakresu obowiązków skutecznie ograniczając szum informacyjny. Elektroniczny obieg dokumentów pozwala na większą przejrzystość, oraz wzrost wydajności pracowników.

W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów tworzyliśmy aplikacje rejestrujące, weryfikujące, oraz wspomagające obieg akceptacji dla dokumentów takich jak:
faktury,
wolne wydania,
żądania korekty,
rozliczenia delegacji,

Dzięki automatyzacji, czas realizacji wielu kluczowych procesów biznesowych ulega znacznemu skróceniu.

Zespół specjalistów ORTEH od lat kompleksowo wspiera współpracujących z nami klientów.

Poza rozbudowanymi systemami ERP tworzymy także oprogramowanie na zlecenie klienta w pełni dostosowane do jego potrzeb. Dzięki naszemu doświadczeniu potrafimy wspomóc w planowaniu i wykonać dla klienta aplikacje pozwalające przyśpieszyć i ułatwić wykonanie zadań jakie stoją codziennie przed jego pracownikami.