Stała współpraca z kluczowymi klientami w ciągu szeregu ostatnich lat pozwoliła firmie na zbudowanie zespołu osób, który z pasją tworzy solidne rozwiązania dla biznesu. Idąc naprzeciw nowym oczekiwaniom klientów stale staramy się podnosić poziom oferowanych usług angażując w projekty zarówno bardziej doświadczonych pracowników jak i poprzez dostarczanie rozwiązań opartych na solidnych narzędziach developerskich. W ramach wieloletniej współpracy zbudowaliśmy szereg narzędzi wspomagających działalność biznesową a zdobyte w tym czasie doświadczenie przez naszych pracowników pozwala budować coraz to bardziej rozbudowane aplikacje.

Po kilkuletnim okresie poświęconym zdobywaniu zaufania wśród klientów i pozyskiwaniu doświadczenia rozpoczęliśmy proces dynamicznego rozwoju, w związku z czym poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem współpracy bądź pragnących na stałe dołączyć do naszego zespołu.

Wieloletnie doświadczenie zdobyte podczas współpracy z korporacjami pozwala nam dzielić się zdobytym doświadczeniem ze współpracownikami.

Oferując elastyczne podejście do każdego współpracownika umożliwiamy dostosowanie warunków pracy bądź współpracy do indywidualnych potrzeb.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Azure DevOps Architect
Junior Database Developer
UI .NET Developer

Niezależnie od powyższej oferty pracy poszukujemy osób do współpracy posiadających doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych rozwiązań biznesowych z wykorzystaniem narzędzi firmy Microsoft oraz Developer Express. Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami prosimy o przesłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres rekrutacja@orteh.pl

Przesyłając CV prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)."