SPACE powstało, aby połączyć wszystkie gałęzie biznesu w jednym miejscu i umożliwić wydajną współpracę w jednym łatwym w obsłudze narzędziu. Naszym celem jest zapewnienie stale rozwijanego systemu, w którym nowe funkcje pojawią się dokładnie wtedy, gdy są potrzebne dla realizacji twoich pomysłów. Przestrzeń jest dopasowana do twoich potrzeb dzięki trzem niezależnym cechom.

ERP - Planowanie zasobów przedsiębiorstwaSystem ERP ma kluczowe znaczenie w zarządzaniu dużą ilością informacji biznesowych, często dostarczanych przez kilka niezależnych źródeł. Integracja tych danych ma kluczowe znaczenie dla dynamicznie rozwijających się firm.

Dzięki SPACE będziesz mógł planować, zarządzać i analizować wszystkie aspekty swojej firmy z jednego miejsca.

Dokładne raporty i szacunki zysków i ryzyk związanych z działaniami pozwolą w pełni przeanalizować sytuację twojego przedsiębiorstwa.

CRM - Zarządzanie zasobami kientaNigdy nie zapominaj o spotkaniu lub o tym, że musisz wrócić do klienta z nową ofertą za pół roku. Notatki, przypomnienia, przepływ pracy związany z klientem możesz mieć dostępny z jednego przejrzystego pulpitu nawigacyjnego.
Ponadto SPACE natychmiast dostarczy informacji o historycznych wynikach sprzedaży, skuteczności współpracy i pełnym zestawie kampanii promocyjnych zarówno przeszłych jak i planowanych. Zarządzanie bazą klientów nigdy nie było łatwiejsze, gdy masz wszystko na wyciągnięcie ręki!

APS - Zaawansowane zarządzanieZaplanuj każdą kampanię promocyjną, rabatową, marketingową lub brandingową za pomocą kilku kliknięć. Spójrz na czytelne panele wizualizujące poszczególne kampanie i nawet gdy wpływają one na sibie nawzajem, przesuń je w czasie jednym ruchem palca.
Twórz akcje tak złożone, jak potrzebujesz, kontrakty, rabaty na faktury, wzrosty sprzedaży, SPACE wesprze Cię w każdym aspekcie.
Przepływ pracy Twoich działań nigdy nie był tak prosty i intuicyjny. Zaplanuj przepływ akceptacji dla swojej firmy i skróć czas administracyjny do minimum. Przeanalizuj kluczowe wskaźniki wydajności i zautomatyzuj akceptację skutecznych działań, aby przyspieszyć proces. Zaplanuj i zmień swój przepływ pracy samodzielnie. Proces prosty lub skomplikowany, dla użytkowników będzie równie łatwy!

Jeżeli jesteś zainteresowany możesz przeczytać więcej na stronie specjalnie poświęconej oprogramowaniu SPACE tutaj.!